Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną interaktywną agencją reklamową z Tucholi. Jeśli szukasz sposobu na to, żeby zaistnieć w Internecie i w innych mediach to zaufaj naszej firmie Web Composition.

Pomożemy Ci w kompleksowy i niepowtarzalny, a zarazem dziecinnie łatwy sposób wykreować wizerunek Twojej firmy, dzięki któremu zyska ona prestiż i niepodważalną pozycję.

 • Blue blue
 • Zajazd fojutowo
 • Drew-kom
 • Zdrowe wczasy fojutowo
 • laser tech Tuchola
 • Bory tucholskie

Panoramy 360° i wirtualne wycieczki

Oferujemy Państwu zdjęcia panoramiczne, dzięki którym widz może oglądać przestrzeń wokół siebie – zwane jako panoramy sferyczne 360. Panoramy dają możliwość dokładnego rozglądania się we wszystkich kierunkach, oraz oddają szczegółowo informację o otaczającej nas przestrzeni. Każdy oglądający Twoje panoramy sferyczne będzie miał wrażenie realnego znajdowania się w prezentowanym miejscu. Rozglądając się we wszystkich kierunkach, przybliżając i oddalając dokładnie oglądnie prezentowany obiekt.

Panoramy sferyczne możemy połączyć w wirtualny spacer umożliwiający poruszanie się pomiędzy panoramami. Wirtualne panoramiczne wycieczki są w pełni interaktywne. Pozwalają przemieszczać się między pomieszczeniami (kolejnymi panoramami) za pomocą strzałek lub punktów na mapie. Możliwe jest również powiększanie przedmiotów, ustawienie podkładów muzycznych, sterowanie wielkością obrazu i wiele innych opcji, które uatrakcyjnią prezentację. Zdjęcia panoramicze pozwalają odbyć wirtualne wycieczki po wnętrzach hoteli, restauracji, nieruchomości czy muzeów.

Usługę zdjęć panoramicznych jak i wirtualnych wycieczek wykonujemy kompleksowo: od wykonania na miejscu u klienta specjalnych fotografii do umieszczenia ruchomych obrazów na stronie internetowej lub w formie prezentacji na płycie CD.

Panoramy sferyczne 360 oraz wirtualne wycieczki mogą znaleźć zastosowanie w niemalże każdej branży na rynku. Ich walory w sposób szczególny można wykorzystać w:


 • Hotelarska – hotele, ośrodki wczasowe – wizualizacja pokoi, otoczenia obiektu na pewno utwierdzi Państwa klientów, że świadczone usługi są na wysokim poziomie.
 • Gastronomiczna - restauracje, kawiarnie, puby - pokaż swojemu klientowi, że to właśnie Twój lokal jest wyjątkowy i to w nim warto zorganizować romantyczną kolację, spotkanie biznesowe lub piątkowy wieczór.
 • Sale weselne – pokaż młodej parze, że w Twoim lokalu spędzą wyjątkowe i niezapomniane chwile podczas swojego przyjęcia weselnego.
 • Nieruchomości – potencjalny nabywca nieruchomości ma możliwość oglądania całego budynku lub lokalu w dowolnym dla niego czasie co oszczędza czas agentów i gwarantuje że na rozmowę przyjdą klienci którzy rzeczywiście są zainteresowani ofertą. – potencjalny nabywca nieruchomości ma możliwość oglądania całego budynku lub lokalu w dowolnym dla niego czasie co oszczędza czas agentów i gwarantuje że na rozmowę przyjdą klienci którzy rzeczywiście są zainteresowani ofertą.
 • Biznesowa – firmy, hale produkcyjne – zadbaj o prestiż swojej firmy pokaż jak przebiega praca w Twoim przedsiębiorstwie.
 • Prezentacja miast – multimedialne wycieczki po miastach jest to wspaniała promocja dla danego regionu, na pewno zachęci turystów do zwiedzenia na żywo prezentowanych miejsc.Szukasz pomysłu i sprawdzonych technik skutecznej promocji swojej firmy skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

nasze realizacje